Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minnél gyorsabba...

Hogyan tudnék minnél gyorsabban megtanulni angolul milyen modszerek vannak?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és nagyon keveset tudok angolul a tanárt nem értem.Idáig németet tanultam.

2015. szept. 15. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én a neten tanultam angolt, pusztán azzal, hogy youtuben angol videókat néztem és angol cikkeket olvastam.


Illetve emellett figyeltem angolórán (4 év összesen) és sikerült egy elég jó szintet elérnem.


Sokáig tart, de ha folyton angol szöveggel veszed körbe magad (angol zene, angol filmek akár felirattal, angol játékok stb) akkor sikerülni fog :)


Sok sikert!


(illetve a klasszikus: nyelviskola, tudom aánlani a katedra nyelviskolát, náluk vizsgáztam, nagyon jók)

2015. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sára Luca :D válasza:

Én Angliában lakok, kilencedikes vagyok és én se értem a nyelvet :D xD

Pedig már majdnem egy éve kint élek! D: Dx

Sokan mondták, hogy két hónap a suliban és ragadni fog a gyerekre a nyelv! D:

Még a kis year 2-s (kb 5 éves) Magyar kiscsaj és kissrác is jobban tud nálam Angolul!!!! D:

múgy beszélgess egy Magyar barátnőddel angolul.

Én jelenleg ezt csinálom.

2017. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!