Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nyujtsam ki a ruhát?

Hogy nyujtsam ki a ruhát?

Figyelt kérdés
Csak egy lehelletnyivel kellene nagyobbnak lennie. Ez az egy darab volt, annyira tetszett, igy megvettem. Anyukám regen valami mosasos nyujtast mondott, de nem emlekszem, help!

2015. szept. 16. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nem tudom, milyen jellegű a ruha, de kisebb ruhadarabokat lehet állítólag úgy tágítani, hogy bevizezed aztán felveszed. Ha tényleg ,ruha', akkor ez nem valami jó megoldás, tekintve, hogy mite kitágul, minimum benáthásodsz, talán, ha van valami, amire fel tudod húzni, hogy egy picit feszüljön... Bár nem volna rossz tudni, milyen az anyag, mennyire nyúlik, lehet, hogy ha egy otthonülős napodon rajtad van, akkor kitágul estére annyira, hogy ne szorítson. Nálam pl. egy csomó nadrág, aminek szűkebb a fazonja, olyan, hogy amikor belebújok, a frász jön rám, hogy kihíztam, de pár perc mozgás és testmeleg úgy kinyújtja, hogy szinte bő. Pedig egyáltalán nem rossz minőségűek.

Remélem, tudtam segíteni! :)

2015. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!