Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyesztő rémtörténeteket tudtok?

Ilyesztő rémtörténeteket tudtok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hadlám!
2010. márc. 13. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudunk csak vidámakat
2010. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak gondolj bele hogy brutálisan meggyilkolnak, valami lepukkant házban, és a feldarabolt holttestedet egy mocsárba dobják, és senki sem talál meg sohasem, senki sem fogja tudni mi történt veled, örökké eltűntnek leszel nyilvámítva. ez elég rémisztő szerintem. és mindenkivel megeshet
2010. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
húúúha télleg.. :S
2010. márc. 13. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én láttam egy tagot a gyakorikérdéseken, aki ly-nal írta az ijesztőt. SZerintemez ijesztő, az ilyen alak bármilyen más rémtettre is képes lehet.
2010. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál van a pont. =)
2010. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Öülök hogy rájöttél..direkt írtam így hihi..Grat hogy észrevetted!!
2010. márc. 13. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kislány ment a családjával a boltok között,és a kirakatban meglátott egy babát ami 2-t mutat. Megkéri a szüleit vegyék meg neki.Úgy tettek. A kislány hazavitte a babát nagyon örült neki. Berakta egy dobozba és lefeküdt aludni. Egyszer csak azt hallja :"Már kijöttem a dobozból" A kislányt nem érdekli alszik tovább. Utána ezt hallja:"Már az ágyadnál vagyok" Már kicsit zavarja de azért alszik tovább. Amikor már azt hallja hogy már a párnádnál vagyok:nyissz levágták a fejét... Reggel a szülei benyitnak látják a kislányt levágott fejjel és mellette a babát amint már 3-at mutat....



direkt írtad úgy?? :O

aha-aha..

én is azt mondanám..

2010. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy nem offoltál!ÉÉn azt nem is írtam ide hogy Direkt!!KOMOLYAN!!
2010. márc. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!