Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne felejtsem el?

Mit tegyek, hogy ne felejtsem el?

Figyelt kérdés

Láttam egy férfit, akivel szinte nem is beszéltem,légiutaskísérő volt, de annyira megfogott benne valami, hogy nem szeretném elfelejteni, ahogy kinéz. A nevét nem tudom szóval megtalálni nincs esélyem, így csak eszembe jut 1x 2x a nap folyamán. Semmi olyan, hogy most őrült szexi volt vagy valami. Csak egyszerűen olyan csodás volt a kisugárzása, hogy még rágondolni is felderítő. Jobb kedvem lesz ha csak egy pillanatra rágondolok. Na most mivel valószinüleg soha többé nem látom, azért szeretném megőrizni őt az elmém kis zugában. De hogyan csináljam? Hogy ne felejtsem el? Mert már párszor el kellett gondolkodnom, hogy hogyan is néz ki. :/ van erre valami mód?,légyszi ne nézzetek komplett hülyének

19/L


2015. szept. 16. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy benne, rajzold le. Vagy keress hozzá nagyon hasonló embereket.
2015. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, hogy lerajzolom, de rájöttem, hogy nem igazán tudok rajzolni szóval ez kilőve. :-D
2015. szept. 17. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!