Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha kettesbe elmentek egy haverotokkal inni pl. egy parkba?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy parkba. Ahol nincsenek mások és úgy túl sok minden nincs is nagy üres területen kívül.
2010. márc. 13. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne túl nagy társasági életet éltem eddig, ezért barátaim se nagyon vannak. de most szeretnék változtatni. Kezdetben arra gondoltam, hogy elhívok valakit inni ide a parkba, de nem tudom mit lehetne csinálni.
2010. márc. 13. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
mi általában nem a parkba megyünk inni,hanem a kocsmába/bárba...
2010. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég furcsa elfoglaltság lehet, inni egy parkban.


Ha tényleg nincs ott senki, kezdjétek beszélgetéssel, később térjetek át, a piálásra. Amikor megvan már a "jó" hangulat, meséljetek egymásnak a szexuális élményeitekről, majd néhány újabb pohár elfogyasztása közben, értékeljétek egymás sztoriait.

Végül, mikor a jókedv a tetőfokára hágott, próbáljatok meg felkászálódni a padról, és egymás vállát átölelve, kocsmadalok éneklése közben, sétáljátok körbe a parkot. Ha út közben elfáradnátok, dőljetek le, ahol csak tetszik, és aludjatok egy nagyot.

Másnap reggel, a detoxban ébredhedtek fel, ahol kb. 30000Ft egy kijózanítás.

Jó szórakozást!


A viccet félre téve.

Miért pont az italozással próbálsz barátokat keresni?

2010. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van. :) fűvel jobban lehet haverkodni :D

am ha ellenkező nemű akkor játszatok egymással. :D én azt szoktam. :$:D

2010. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!