Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ész vagy nem ész...

Milyen ész vagy nem ész érvekkel vegyem rá a szüleimet hogy megengedjék hogy csináltassak orr piercinget?

Figyelt kérdés
Szóval 16 vgyok ezért egymagam még nem csináltathatom meg, és nem szeretném sunyiba megcsináltatni hamis személyivel, ezért szeretném őket meggyőzni hogy megengedjék,segítsetek!(?)

2015. szept. 17. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik, hogy ha megengedik akkor kitakarítod az egész házat úgy, hogy minden csillogni fog és még a kocsit is úgy letakarítod, hogy olyan lessz mintha vadonat új lenne (kívül-belül) és hogy X héten keresztül minden nap elmosogatsz, lenyírod a füvet (ha van természetesen) és suliból csak jó jegyeket viszel haza :P


Persze csak ha télleg annyira fontos neked a piercing ;)

2015. szept. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen ÉSZérveket tudsz mondani a piercing mellett? Mert szerintem nincs ilyen. Max. szubjektív dolgokat mondhatsz: mennyire tetszik, mekkora önkifejezés, valamilyen szubkultúrához való tartozás jele, stb. Ha ez nem hatja meg őket, nincs sok esélyed, esetleg azt mondhatod, hogy ha együtt mentek el valahová, majd kiveszed. A szülőket általában nem érdekli az ilyesmi, ők csak LÁTJÁK a piercinget és ez alapján döntenek.
2015. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megcsináltatod, majd dicsekszel vele nekik. Elsönek ha olyanok a szülök max megszidnak egy kicsit, de aztán lesem szarják.
2015. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Csak megerősíteni akarom, hogy komolyan írtam ám amit írtam.

Hidd el, hogy imponálni fogsz a szüleidnek azzal, hogy leveszel a vállukról némi tehert(ha csak pár hétre/hónapra). Ők nap mint nap munka után/előtt még dolgoznak a ház körül/lakásban (igen, a főzés is munka), hogy élhető/kellemes környezetet teremtsenek neked és maguknak. Ha megcsinálod helyettük ezeket a feladatokat (hogy ők is megengedhessék maguknak újra a pihenés luxusát) akkor látni fogják rajtad, hogy komolyan gondolod.

Ne csak szavakkal próbáld meggyözni őket ;)

2015. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez valamiért eszembe se jutott, de megpróbálom!:)
2015. szept. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!