Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvan még Szombathely Szt....

Megvan még Szombathely Szt. Varecza László boltja?

Figyelt kérdés

Hol található Varecza László régiségkereskedése Szombathelyen? Néztem korábbi videókat, ott a piacon volt látható, de ma jártam arra, és nem láttam semmiféle régiségkereskedést. Elköltözött máshova? Esetleg én voltam túl vaksi? Szeretnék venni tőle Bartos Cs. István kiadványokat, s azok az ország egész területén - a szerzőn kívül - csak tőle vásárolhatók meg.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 18. 09:19
 1/4 A kérdező kommentje:
*Szombathelyen
2015. szept. 18. 09:20
 2/4 anonim válasza:
Úgy emlékszem, mintha valamelyik videóban mondta volna a Varecza, hogy felszámolták a boltját, vagy csak utalást tett rá, hogy akarták vagy valami ilyesmi.. szóval esélyes hogy nincs már meg. Ja mert ugye csalt is valamit..
2015. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2015. szept. 19. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg. Néztem egy videót, ahol bevallotta, hogy valóban csalt, és azért zárta be az APEH. Még tagadni sem tagadta. :D
2015. szept. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!