Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet Pécsről...

Mennyi idő lehet Pécsről Budapestre sétálni? Nyugodt tempóval, amit folyamatosan megtartanánk az út folyamán.

Figyelt kérdés

Nyugodt tempóval, amit folyamatosan megtartanánk az út folyamán. Esetleg van valami út hegyeken át meg dombokon át ami hasznosabb? Tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de most ezt álmodtam és annyira megfogott, hogy ... Nem tudom, egyből ki is szeretném próbálni :D (persze azért valószínűleg nem fogom)

A hegy utasat pedig nyilván senki sem tudhatja csak ha valaki már ilyennel kísérletezett? O.o

Köszi a hülye kérdésemre a remélem, hogy értelmes és segítőkész választ. Igazából az érdekelne, hogy hány óra lenne körülbelül megtenni ezt a távot, esténkénti alvással. Tehát napi 8 folyamatos egytempójú nem sietős de nem is lassú séta. Bocsi a hosszasságért



2015. szept. 19. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Táv 210km, óránként 5km-t tudsz megtenni, ennyiből már ki tudod számolni.
2015. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!