Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy anyukám...

Flipper9159 kérdése:

Hogy érjem el hogy anyukám meg vegye nekem amit kérek?

Figyelt kérdés
Egy ilyent [link] szeretnék magamnak szülinapomra (október 18) de nem veszi meg... Mit tegyek hogy meg vegye nekem? Válaszokat előre is köszönöm! És 13 éves lenék és volt már a kezemben ilyen fegyver.

2015. szept. 19. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
16 eves korod elott sehogy. Nem nagyon csodalkozom rajta, hogy nem veszi meg neked, gyerek vagy, ez meg felig fegyver - a hasonszoru kis barataid szemet siman ki tudod vele loni. Fogadd el, hogy vannak dolgok, amikhez te egyszeruen eretlen vagy meg.
2015. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egy kicsi gyerek vagyok 167 cm magas és amúgy a barátaimnak mind van... Sőt ruhám is van meg minden egyéb csak fegyver nincs még meg. (Barátaimnak is van ruhája, fegyvere és egyéb dolgaik.)
2015. szept. 19. 14:19
 3/10 A kérdező kommentje:
De értékelem a válaszod mert részben igazad van de mondom tudom használni és voltam már airsoft harcon is.
2015. szept. 19. 14:20
 4/10 anonim válasza:

Talán, az sem lenne baj, ha megtanulnál helyesen írni:

"meg vegye" helyett megvegye!

2015. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az autó javító irata át nem én. :)
2015. szept. 19. 14:31
 6/10 A kérdező kommentje:
De am inkább azt írjátok meg hogy hogyan vegyem rá... Tudom helyesírásom lv up. De segítsetek légy szíves.
2015. szept. 19. 15:03
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy ne 'vedd ra'. Nem a testi mereteiddel van baj, hanem a koroddal, az eretlensegeddel, meg azzal, hogy azt hiszed neked mindez jar. Nem, nem jar, sot, kifejezetten tiltott. Nem fogsz tanacsot kapni arra vonatkozolag, hogy hogyan rangasd bele anyukadat olyanba, ami torvenyellenes. Gyermekkoru vagy, fogadd el hogy amig nem leszel 16 nem lodozol airsoft-tal, kesz.
2015. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már lőttem ilyen fegyverrel és nem lett semmi gond belőle... De mondom minden választ értékelek. :)
2015. szept. 21. 20:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy kérdés. Az mit jelent hogy lodozol?
2015. szept. 22. 17:00
 10/10 kovpet ***** válasza:
# 7: Nem törvényellenes. Felnőtt felügyelete mellett használhat légfegyvert (az airsoft jogilag légfegyver).
2015. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!