Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amikor anyukam megkerdi...

Amikor anyukam megkerdi milyen nasit kerek nem merek mondani semmit mivel felek hogy hizlal. Mit hozzasak ami nem nagyon hizlal? Negativ komikat nem kerek!

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Pisztácia
2014. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, hogy hizlal. De nasiból nem létezik olyan, ami jó lenne neked.
2014. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Valami sós dolgot esetleg, mert főleg a cukor hízlal. Vagy savanyúbb gyümölcsöt, amiben még nincs annyi gyümölcscukor. De nem lehet megmondani neki, hogy inkább nem kérsz semmit, mert nem szeretnél hízni? Nem értené meg?
2014. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat akkor rosszul erezne magat, meg mindig mondjak hogy egyek valamit csak nemtudok mit mondani. A ROPI nagyon hizlal?
2014. nov. 17. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Puffasztott ételeket kérjél, ha nagyon félsz az elhízástól. Pufirizs, vagy Abonett kenyér, esetleg Buláta(ez olyan mint a kuki), de kérhetsz müzli szeletet attól még nem fogsz hízni. De amúgy a diabetikus édességek közül is választhatsz. Amikor 3-4 hónap alatt sikerült lefogynom 20 kg-ot akkor volt olyan időszak amikor majd meghaltam egy kis nasiért. Én olyankor a diabetikus nasikat választottam és az édességpótlás megvolt, és még lelkiismeretfurdalásom sem volt mert jól is esett és nem is híztam vissza semmit.
2014. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira ragaszkodik hozzá hogy vegyen neked nasit, akkor vegyen, de neked meg nem muszáj ám megenni. Titokban elrakod a táskádba, elviszed a suliba, ott meg szétosztod a barátnőidnek. Az én barátnőm is ezt csinálta :D Vagy kötelező az anyukád orra előtt megenni?
2014. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
Almaszirom. Ez nem hízlal.
2014. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is az olajos magvak, max. a puffasztott gluténmentes cuccok mellett vagyok (de inkább a magvak).

Diabetikusat semmiképp, azt fruktózzal nyomják tele, amit még a glikogénraktárak sem tudnak felvenni, igaz, ha kevés, akkor még eltárolja a máj, de igazából a test úgyis elhasználja, ha nem eszel túl sokat egy nap...

Csak mert megeszem pl. fél kiló aszalt datolyát (a durván zsíros életmódomban, jegyzem meg), nem kezdek el hízni :D Ez nem így működik. Persze többnyire nem teszem, de amikor picike cukron, akár egy almán rezegnek emberek, hogy hizlal...

2014. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kesudió, mandula, magvak. Egy-két maréknyi naponta egészséges és megfelelő táplálkozás mellett kiváló kiegészítő nassolni való.
2014. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérj mindig gyümölcsöket,diót stb.

Tekints ezekre nasiként

2015. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!