Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyennek tervezem az életem!...

Ilyennek tervezem az életem! Megfelelő? Modellkedes, pszihologia?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Jelenleg gimnaziumba jarok es kiskorom óta erdekel a modellkedes! Minden adottsagom megvan hozza 180 cm vagyok es szép (es nem onimado)! Persze ebbol nem lehet megelni es kioregszik az ember de imadom a pszichologiat is! Pszihiáter akarok lenni, olyan egyetemre menni! De Amerikaba szeretnek kimenni, kozbe modellkedni! Ez a tervem amit nagyon szeretnék megvalósítani! Angol nyelvet imadom. Amerikai szokasokat imadom! Modellkedest imadom! Szerintetek jó életcél?

2015. szept. 20. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A modellek közül sokan küzdenek evés/drogproblémákkal az idi**a divattervezők, a műértő közönség, meg az aranyifjak miatt akik körülöttük zsonganak. Nem egy álommeló, és amerika sem álomország. Főleg ilyen fiatalon, még csak a csillogást látod, és a tapasztalatlanság miatt, rossz behatásokra könnyen félremehet az ember élete. Viszont ha pszichológus leszel modell előélettel, biztos lesz egy állandó klientúrád modellekből. Nem akarlak lebeszélni, azt csinálsz amit akarsz, csak ne a tévé alapján döntsd el, mert akkor csak nagy csalódás lesz belőle.
2015. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először azért inkább döntsd el, hogy pszichológia vagy pszichiáter, mert nagyon nem ugyanaz a kettő :)
2015. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már most modellkedéssel kéne foglalkoznod ahhoz, hogy elérj valamit a szakmában. Egyébként az, hogy magas vagy meg szép, még nem feltétlenül elég.


Pszichológus és pszichiáter nagyon más dolog. Leírni mondjuk egyiket sem tudod, én első lépésként ajánlanám, hogy legalább ezeket a szavakat tanuld meg... A pszichiáter orvosi egyetemet végez, a pszichológus pedig pszichológia szakot, de mindkettő 8-10 év tanulás legalább, rengeteg pénzbe kerül, és 110%-osan bele kell tenned magad, mivel borzasztó nehéz képzésekről van szó. Nem fér bele mellette egy másik hivatás, aminél meg 150%-on benne kell lenni.

2015. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pszichiáter akarok lenni! Orvos! Es nem csak a tvbol latom amerikat hanem rokonok alapjan dönörtem igy, sokan kint elnek!

Es mar egy modellugynokseggel tartom a kapcsolatot!

2015. szept. 20. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A vilagert sem akarom a kedved szegni, minel magasabbra torekszel, annal tobbre viszed az eletben, de meg gyerek vagy nagyon, eszmeletlen sokat fogsz valtozni.


Meg voltam gyozodve rola, hogy metrovezeto leszek (amikor annyi idos voltam mint te) es elkepeszto, hogy milyen messzire vitt az elet es mennyire tavol all tolem a metrovezetoseg mai fejjel.


Az orvosi palya dicseretes, de modellkedes mellett kizart, hogy kepes legyel megcsinalni, hacsak nem vagy egy zseni, de ha az lennel, akkor tudnad, hogy mit akasz es biztos lennel a dolgodban es nem GYIKos vadidegenek valaszara lenne szukseged...


Amerikarol irsz, de az angol nyelvtudasodrol nem emlitesz. "Angol nyelvet imadom." en meg az olaszt, de egy szot sem beszelek...


Angoltudas nelkul igen nehez lesz!!!


[link]


[link]

2015. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jövôre angolból emelt nyelvvizsgam lesz! Nem csak szeretm hanem tudom is! Elnezezest a felreertesert!
2015. szept. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!