Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyújtással nőhetek?

Nyújtással nőhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! most lettem 14 éves, 162 cm vagyok, és nmagyon szeretnék modell lenni, de ahhoz 172 cm kéne.. nagyon nagyon min. 170.. Esetleg ha sokat nyújtok nőhetek? vagy ha olyan mozgást végzek, amivel kinyújtom magam? Lehet buta kérsdés, bocsi, vagy valami tipp? :(

2014. nov. 18. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy anyum kb. 158-160 cm, apum 180-182, tesóm (őis lány) 164-165
2014. nov. 18. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Dr. Prokrusztész görög csodadoktor tud neked segíteni.


Mesterségesen nem tudod magad növelni, de még bőven nőhetsz. Akár túlméretes lehetsz a modellkedéshez.

Ne gondold egyébként, hogy az valami könnyű szakma, sok lóvéval!

2014. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

mesterségesen nem tudsz nőni..szóval reménykedj hogy apukádra ütsz,és jó magas leszel!:)

ha nagyon szeretnél modellkedni,viszont alacsony maradsz,akkor viszont elmehetsz fotó modellnek is! vagy reklámokba szerepelni. és ösztönzés képpen,ha jól tudom,Kate Moss is 168 cm volt fiatal modell korában ;)

2014. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy nehéz, denekem tetszik.. amúgy igen és kate moss testvére csak 167 cm, és ő is modell :D bár besegít a testvére hírneve
2014. nov. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!