Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Marom magam, hogy szokjak le...

Marom magam, hogy szokjak le rola?

Figyelt kérdés
Megnyugtat,ha marom a testem(leginkabb labam,karom,arcom)neha veresre. Nagyon csunya sebekeket csinalok magamnak,tele vagyok mar hegekkel,eleg elkeseritö,neha sirni tudnek miatta es folyton takargatnom kell. Nyaron is ezert jarok harisnyaba,hogy takarjam,mégis csinalom,mert amig csinalom jo erzes,közbe történeteket jatszok az agyamba és közbe egyre jobban marom magam.Ez beteges,hogy tudnek rola leszokni,mas is van igy?

#leszokás #Marom magam
2015. szept. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt tényleg ne csináld. Nagyon sok fertőzést elkaphatsz... És egy súlyos betegséget nem szeretnél te sem.

Azt meg tudod indokolni, hogy miért csinálod? Mert az érthető, hogy csinálod, nagyon jól leírtad. De tulajdonképpen miért csinálod ezt? Feszültséget szeretnél levezetni vele, vagy mi a baj? Mi vett rá erre a dologra?

Ezt az okot kell megszüntetni, akkor jobban érezheted magad a bőrödben és nem kell takargatnod semmit, hidd el, jobban jársz így. Szóval, mi vezetett idáig?

2015. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar nagyon régóta csinalom. Egyszerűen jó érzés, pedig néha mar faj,de amikor csinalom, mintha más világba lépnék,olyan mélyen elmerülök a gondolataimba,kitalált szereplőimet iranyitom az agyamban vagy neha en vagyok a főszereplő. Ilyenkor olyan kicsit,mintha az is valosagos lenne.
2015. szept. 21. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ért valamilyen trauma, vagy valamilyen hatás, ami fejben egy kicsit átfordított? Egyébként nem vagy őrült. De ha nem tudod leküzdeni az erre irányuló vágyadat, akkor megpróbálhatnád egy pszichológussal. Tényleg segíthet, mert ez így nem folytatható tovább. Én tényleg csak jót akarok. (#1 voltam)
2015. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!