Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamiért az indavideo azt...

Aewy99 kérdése:

Valamiért az indavideo azt csinálja velem hogy kb minden videót amit meg akarok nézni azt letíltja?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem hogy reggel mielőtt mentem volna suliba akkor a videó amit néztem (one piece részek) jó volt meg minden de most hogy hazaérek néznék egy új részt és le van tiltva az összes videó.. Na akkor most mi van??

Kezd elegem lenni ebből a szarból más oldalon meg nincs meg az one piece új részek csak ott..



2015. szept. 23. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemcsak nálad van ez. Szerintem minden videót olyan videót letiltottak, ami nem saját munka. Éppen néztem, hogy az erotika.indavideo.hu főoldalán lévő videók is le vannak tiltva. Már-már azt hittem, hogy valami indás bug, de akkor találtam egy saját készítésű videót, ami nem volt letiltva. Az indának is löttek, marad hát a torrent.
2015. szept. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!