Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha nem veszem at a...

Mi van ha nem veszem at a csomagot?

Figyelt kérdés
Tegnap nem voltam itthon mikor jott a postás, igy a p.ládába dobott értesítőt, hogy csomagom jott, a feladó a volt baratom. Mi van akkor ha nem akarom átvenni a csomagot? Vissza küldik neki? Annak a postaköltséget nekem kell fizetni? A papíron nincs semmi errol, telefonon meg nem akarom hivni oket, mert dolgozik ott ismerőse. Illetve ő megtudhatja valahonnan hogy átvettem e vagy nem?

2015. szept. 24. 09:47
 1/1 klopusz ***** válasza:
55%

Szia!


Ha nem akarod, nem veszed át. Ebben az esetben a második kézbesítéstől számított 10 nap után a csomag visszamegy a feladóhoz "nem kereste" jelzéssel. Ez neked semmibe nem került. És az a válasz a kérdésed második felére. Ha nem kapja vissza postán a csomagot, tudhatja, hogy átvetted.


Remélem, segítettem.

2015. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!