Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahoz h hivatásos...

Kecske96 kérdése:

Mi szükséges ahoz h hivatásos katona lehessek?

Figyelt kérdés

Mármint úgy kérdezem, hogy nekem van egy érettségim és akkor ha bemegyek "hello szeretnék besorozni" akkor felvesznek amennyiben teljesítem a követelményeket.

Vagy ez igényel valamiféle honvédségi iskolát vagy nem tudom.

Köszi szépen előre is.



2015. szept. 25. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak készülj..és várj.
2015. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A honvédségben három féle katona van perpillanat: hivatásos, szerződéses, és önkéntes (védelmi/műveleti) tartalékos


A hivatásosok azok, akik ezt életük végéig karrierként kívánják csinálni már a kezdetektől. Hivatásos csak úgy lehet valaki normál esetben, hogy vagy az altiszti akadémiát végzi el, vagy a nemzeti közszolgálati egyetem hadtudományi és honvédtisztképző karán végez és tiszté avatják.

Szerződéses az egyel lightabb kategória. Oda bárki bekerülhet aki befárad a toborzóirodába és szerződéses viszonyban néhány évig szolgál, vagy akár bizonyos esetben válthat hivatásosba ha már úgy tűnik hogy élete végéig ott marad.

Szóval ha érdekel a dolog fáradj kérlek egy toborzóirodába és ott felvilágosítanak. www.hadkiegeszites.hu

2015. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!