Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakiii csatol nkm tumblrhoz...

Valakiii csatol nkm tumblrhoz témaválasztos oldalt? és elmondanátok hogyan kell beállitani mert én nem tudom:c

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 20:20
 1/2 Lelwut ***** válasza:
100%

*Sóhajt*

Habár fél perccel ezelőtt még szándékomban állt leírni a pontos menetet, miután rágugliztam arra, hogy "tumblr téma beállítás" és tökéletesen kielégítő válaszokat kaptam, meggondoltam magam.

Az, hogy a Google a barátod nem egy bunkóskodás. Egy másodperc alatt találtam vagy n+2 féle témás oldalt és ugyan ennyi idő alatt találtam rá a magyarázatokra is.

Angolul temérdek mennyiségű ilyen oldalak vannak, de azért magyarul is van egy-két. Tessék használni a google-t, csak tudod, hogy is kell.


[link]


Jöhet a piros kéz ;)

2015. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*Taps*

Első válaszoló, egyet értek. Végre valaki leírta, mi a helyzet!

Keressen rá a kérdező, ennyire nem lehet életképtelen...főleg, hogy már itt is volt pár ezer ugyanilyen kérdés...

2015. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!