Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondanátok a tapasztalataito...

Elmondanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Aki már volt au-pair bármelyik országban, leírná a tapasztalatait?

2014. júl. 24. 19:51
 1/3 nax° válasza:
0%

ez magyarorszag.

nem feltetlenul az a hely,ahol megengedhetik maguknak az emberek,hogy nyaralni menjenek.

2014. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár napja vagyok Írországban és imádom! :) Facebookon találtam a családot egy au paires csoportban, az előző au pairjük keresett új lányt a családnak, én felvettem velük a kapcsolatot, rengeteget emaileztünk és Skype-oltunk, közben sokat beszéltem az előző au pairrel is, és sokat segített. A srácaim fantasztikusak, bár folyton ölik egymást és gyakran hisztiznek, de az anyuka mindig elmondja, hogy kell velük szót érteni stb. Szóval nagyon rendesek, eléggé lazák, az estéim szabadok, nem ugrálnak rajtam folyton hogy mit csinálok, mikor jövök haza stb. És rendesen fizetnek minden héten. Szóval szuper! :)
2014. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, hogy az au pair munka egyáltalán nem nyaralás! :D
2014. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!