Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetném újra a...

Ria10 kérdése:

Hogyan kezdhetném újra a zongorázást?

Figyelt kérdés
Én zongoráztam 3évig de az iskolában lecserélték a tanárt és abbahagytam. Míg a másik tanárom volt addig imádtam zongorázni járni minden nap alig vártam a tanítás végét hogy mehessek zozongorázni de aztán lecserélték a tanárt és őt már nagyon nem szerettem kín szenvedés volt már azt a dolgot csinálni amit előtte imádtam. Szóval befejeztem ,azóta eltelt 5 év és a zene az továbbra is az életem de nem csak hallgatni szeretném hanem átélni,ott lenni és csinálni de mivel 3. Osztályos voltam amikor utoljára zongora előtt ültem és mostmár ballagok eltelt 5 teljes év és rengeteg mindent felejtettem ha most leültetnének egy zongora elé lehet hogy még a boci boci tarkát se tudnám eljátszani szóval az alapoktól kéne kezdenem és ha most középsuliban mennék zongorázni oda azért kell egy kis tudás vagy mehetnék magántanárhoz de az iskola így is rengetegbe fog kerülni de én nagyon szeretnék zongorázni újra szerintetek mit tehetnék?! Előre is nagyon köszönöm a segítséget!! 😭😘

#zene #tanulás #zongora #alap #újrakezdezés
2015. szept. 26. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj zeneiskolába. Olcsóbb, mint egy magántanár.
2015. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is pont ez volt. Később én is nekikezdtem, és most itthon tanulok egyedül, tanár nélkül. Ha van egy pici zenei fülhallásod, akor egyedül is menni fog. Nem épp olyan nehéz :) Sok sikert.
2016. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!