Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másfél éve vagyok együtt a...

Ggn... kérdése:

Másfél éve vagyok együtt a barátomma ő most kint van kűlföldön dolgozni és nagyon jol érzi kint magát.100℅ bízom benne. De mégis idegesit hogy olyan jol meg van nelkülem és nem tudom hogy kontroláljam ezt az érzést mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ha ő nélkülem is tud boldog lenni akkor mi értelme van annak, hogy itt vagyok. És ez nem az elő alkalom amikor ilyet érszek. Mi tévő legyek?

#idegesítő #kontrolalni
2015. szept. 27. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk javítsd ki a helyesírási hibáidat a kérdésben!Úgyis van annyi,hogy amíg csinálod nem fogsz ráérni ezen gondolkozni!
2015. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat döglött ló. Én 2 évet pazaroltam ilyenre az életemből. Ha a barátod kinn jól megvan, akkor van már partnere is. Ne bízzál benne annyira, és főleg nézz tükörbe, hogy itt hesszelsz egy másik országban egy olyan pasi után, aki még csak ki se vitt magával. Ha te nem akartál vele menni, annál inkább halott a kapcsolat. Ha beléd lenne esve, nem is lett volna képes itthagyni.
2019. szept. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!