Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párommal nincs helyünk. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nincs helyünk. Nem kell feltétlenül szexre gondolni, de az is benne van persze a pakliban. Van valamilyen ötletetek, hogy hol lehetnénk mégis együtt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szálloda, vagy valami panzió.
2015. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Heti 3-4x? :)
2015. szept. 27. 13:36
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ágymozi, panzió, hotel, kocsival/kocsiba egy eldugott helyen, egymásnál, ismerősnél, wellness hétvége, Duna-part (főleg este)
2015. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Otthon laktok még vagy kollégiumban? Otthon miért nem megoldható? Ha van külön szobád, akkor ha bezárod az ajtót és próbáltok nem túl hangosak lenni, vagy kapcsoltok zenét akkor még úgy is simán lehet, ha van más is a házban. Nekem barátom koleszban lakik, de ott is mindig megoldható h egy kis időre üres legyen a szoba:)
2015. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én otthom - nem tudják a szitut, barátom koliban, ahol a szobatársa állandó tartozék.
2015. szept. 27. 13:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Otthon nagyon kiborulnának, ha elmondanád? Biztos nem lehet jó titkolózni:( Te is megkönnyebülhetnél és a helyzet is megoldódna:)

Ebben a helyzetben sajnos nekem sincs jobb ötletem mint az autó, ha van

2015. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem lenne célravezető az sem, ha elmondanám. Galériám van, és eléggé recseg :)
2015. szept. 27. 14:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Vannak direkt ilyen helyzetre specializálódott búvóhelyek. Néhány ezer Ft/ óra, nem olcsó, de néhanapján be lehet vállani. Ha egy éjszakára mentek jobban megéri. Tapasztalat ;)

Ha nincs ennyi pénzetek, akkor mondjuk be lehetne avatni egy olyan barátot, akinek van lakása és hátha megengedi, hogy ott legyetek olykor.

Igaz sajnos jön a hideg tél, csapadék, de még a szabadban parkban , tetőn, kihalt helyeken lehet etyepetyézni este csak fantázia kell :)

Vagy pedig igen: autóval szabadon mehettek ahova akartok. Más ötletem nincs.

Ha a családot nem akarod még beavatni, akkor tényleg csak 1x-1x zárhatjátok magatokra az ajtót, különben tuti levágnák a szitut :S

2015. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas választ :)
2015. szept. 27. 14:47
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként fura, hogy a szaunát nem hozta fel senki :)
2015. szept. 27. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!