Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem. Kéne egy kis...

Azt hiszem. Kéne egy kis segítség. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos. Lassan kezdek le amortizálódni, és már a "bedilizés" peremén állok.


Leírom kb mi is a problémám.:

-Olyat látok amit mások nem.

-Személyiség zavaros vagyok.

Nem tudom lehetséges-e de úgy érzem mintha kettős személyiségem lenne, aminek a kiváltója az előbb felsorolt zavarodottság.

Mèly fepresszióm van. Alvás zavarps vagyok és naponta szédelgek.


Ez még oké is lenne, de egyre jobban rettegek a belőlem kitörekvő énemtől. Mostanában egyre jobban úgy érzem magamatmint egypszichopata .. És ezzel járó véres gondolatok is felkavarnak. Ez mèg nem elég. Olyat is mondtam már valakinek amit nem akartam avagy nem is volt szándékomban hozzá szolni.. És amit észre vetem valami negatív felesleges dolgot mondtam és utàna az volt a fejemben hogy tudnám megölni, megkéselni. Mostanában sokat sírok az ilyen gondolatoktól és próbálom valahogy kizárni a gejemből. Közben feltűnt hogy folyamatos hazudozásba kezdtem és lelkile teljesen össze vagyok roppanva amiből kialakuló tikkeken vezetem le.


Gondoltam már arra is lehet a korom is közre játszik, bár nem vagyok vele tisztában.


Nagyra értékelem a válaszokat. Akár milyen alapon is iródik. Lehet az negatìv vagy pozitív. Csak segítsetek....


L/14



2015. szept. 28. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel egy pszichológust.
2015. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen ugyanigy vagyok mar masfel eve.En bejelentkeztem az iskolapszichologushoz..lesz ami lesz.
2015. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A szüleim nem engednek, bàr többször is felbetettem neki. De mindig ugxan oda lyukad ki s beszélgetés.: -tini vagy kinövöd.

Már olyat is hallottan tőlük hogy eltulzom... Anyám nem hisz sz egészben a pénzt is sajnálja. Apámnak pedig nem szeretnék róla beszàmolni. Mármint arröl hogy depressziós vagyok. Anyámnak is csak ennyit említettem. Még a végèn felpofozna hogy ne sajnáltasd magad kis szaros vagy ne találj ki hülyeségeket. Bár van amikor kedvesen meghallgat de mindig üvöltözésbe vált.

Köszönöm az eddigi vàlaszokat várom a további javaslatokat.

2015. szept. 28. 22:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a nehezen olvasható szavak, mondatok miatt. Nem az erősségem a telefoni billentyűzet használata.
2015. szept. 28. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de azt kell mondjam a szüleid eléggé felelőtlenek. Bár magadnak nehezen tudnál pontos diagnózist felállítani, ha dolgokat látsz, az már bizonyosan komoly és nem eltúlzott vagy elhanyagolható probléma. Mesélnél erről? Mit , miket szoktál látni? Köthető valamihez mikor látod?

Én az eddig leírtakból úgy látom komoly családi problémáid vannak. Ezen a javulásod érdekében mindenképpen változtatni kellene? Van olyan rokonod akivel jó viszonyt ápolsz?

Otthon gyakran bántanak vagy bántottak?

Ami a pszichológust illeti, arra nem kell sajnálni a pénzt mert nem is kell érte fizetni, amennyiben a területi TB támogatott gyermekpszichológushoz mész. Teljesen ingyenes, és mindenképpen érdemes lenne megérdeklődnöd merre található.

2015. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a családi dolgokon változtatni kellene nem kérdés hanem kijelentés akart lenni.
2015. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A második válaszoló pedig jó ötletet írt, ha nincsen egy rokonod sem aki támogatni tudna akkor érdemes lenne az iskolád segítségét kérni. Keresd mg az iskolapszichológust, nyugodt szívvel elmondhatsz neki mindent mert nem fogja és nem is mondhatja el senkinek az iskolában. Esetleg segítség lehet ha van olyan tanárod akiben megbízol.
2015. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csalàdommal mindig is voltak problémák, mostanában egyre gyakoribb az üvöltözés. Remélem elválnak a szüleim. Sokkal jobb lenne ha nem anyámmal kéne laknom.


Az iskola pszichológusról pedig az a véleményem, hogy hülye az a nő. Testvérem sírva keresett meg hogy az a nő miket csinált.


Amúgy a szülők azért nem hisznek nekem mert igen, mert tini vagyok..


Előző vàlaszoló, làtom az auràkat. Ne értsétek fèlre nem beképzelem.

Kis korom óta vele élek ès a többiekavagy pl a családo miatt alakultak ki a kételyeim mivan ha beképzelem mivan ha hülye vagyok vagy halucinálok. Ès ebből ki indúlva kezdődtek a síràsok plussz hogy anyám le se szar... Utána mikor előszőr estem depresszióba az azosztály társam hibája. Vertek a suliban bár mára màr elrendeződött a dolog, viszont a fájdalom meg maradtbennem.


Egyébként akkor kezdett feltűnni ez a beteges viselkedésem mikor az ágyban sírásból önfeledten átmentem kacagásba és akkor kezdődtek a fura gondolatok.

2015. szept. 29. 08:05
 9/14 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzáírni, hogy nagy mamàm az egyetlen aki komolyan gondolja,de őt meg elnyomja anyám.

Próbáltam keresni valakit akivel erről beszélgethetek bár nem jártam eddig sikerrel de neten felkeresek idegenekkel beszélgetek erről névtelenül.

2015. szept. 29. 08:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudod nem lehet ezzel nagyon mit kezdeni, főleg hogy elvagyok tiltva már a psichológus gondolatától szóval ha ha felvesznek a megjelölt kolestba akkor lenne esélyes. Tudom hogy szinte máshogy nem is lehetne kezelni ezt a szituációt de azért várom a további válaszokat előző válaszolóknak meg azért köszönöm..
2015. szept. 29. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!