Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is eltúlozzák?...

Szerintetek is eltúlozzák? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 2 tannyelvű suliba járok, és nem egy könnyű dolog. Szerencsére okos vagyok, gyorsan tanulok, ötös is vagyok szinte mindenből de én is hibázok és becsúszik pár négyes (dolgozataim kb. 70%-a ötös) és néha 1-2 rosszabb jegy is. Apumékat bírom, jófejek, de amikor tanulásról van szó... már azon is ki szoktak akadni ha 4est hozok, hogy miért nem tudtam már akkor ötösre. Már volt olyan is, hogy apum el akarta vinni a gépemet mert kaptam egy hármast... szerintetek is túl komolyan veszik, vagy csak én gondolom így? (8.ba járok)
2015. szept. 28. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szülői hozzáállás nem helyes, csak megfelelési kényszert állít a gyerekben, nem egészséges neki, nagyon nem bírom amikor egy szülő ezt csinálja...Persze nem azt mondom hogy ne szóljon semmit egy 3 asra vagy annál rosszabbra, de nem iylen stílusban és nem számonkérően, Az ilyen reakció akkor jogos, ha a gyerek nem tanul., folyton hármasokat, karókat hoz és bukásra áll, na akkor lehet ilyen szigorúbb eszközöket bevetni. Szerintem te nagyon nem ez a kategória vagy így egyértelműen túlreagálják.
2015. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!