Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy egyszer...

Hogyan csináljam, hogy egyszerűen ne érdekeljen a "barátnőm"? (lányok vagyunk)

Figyelt kérdés

Még régebben kiderült, hogy ő engem kibeszélt és úgy állított be, mintha én lettem volna a rossz. Hazudozott, keverte a szart és ellenem próbálta uszítani a barátaimat. Ez nekem nagyon fájt, mert olyan jól megkeverte a lapokat, hogy tényleg volt, aki neki hitt. (Persze, erről engem utólag értesítettek... és úgy csinált mintha ártatlan kis bárányka lenne.

Szóval én eddig tűrtem. Nem szóltam semmit. De ma elegem lett. Megmondtam neki, hogy mi a problémám vele, de tök kedves volt velem és én megsajnáltam. Nem tudom miért sajnáltam meg.. Szerintetek mit csináljak? Teljesen össze vagyok zavarodva.



#hazugság #barátnő #kétszínűsködés
2015. szept. 28. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és osztálytársak vagyunk.. :/
2015. szept. 28. 22:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy és jószívű,ez a ringy0 meg kihasználta ezt,a belét ki kellet volna taposnod!!!!
2015. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy nem foglalkozom vele. Aztán másnap a suliban odajött és egész nap nyalizott. Amikor én is átváltottam kedvességbe ő megint bunkó lett. Én megadtam neki az esélyt, de hát ennyit ér. :D
2015. szept. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!