Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el azt, hogy...

Hogyan érjem el azt, hogy valami ne érdekeljen? Pl. Ne érdekeljen, hogy nagy az orrom. Stb. Valamire mindig rákattan az agyam és akkor nem tudok másra gondolni. De hogyan érjem el hogy egyszerüen ne érdekeljen valami?

Figyelt kérdés
csak egy példa: régebben nagyon érdekelt az alakom, mindig foglalkoztam vele, most meg tök mindegy mit eszem, nem foglalkozom vele és az se érdekelne ha 100 kgos lennék.... mindenhogyan megfelel az alakom magamnak.Hogyan érjem el azt hogy ez más területen is igy legyen,hogy mindig mindent el tudjak fogadni és ÉRDEKTELENNÉ VÁLJON SZÁMOMRA?
2009. dec. 27. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sztem jobb,ha érdekel az alakod:Sne hanyagold el magad.nem zavarna,ha 100kg-os lennél?inkább az a baj,ha nem zavarna...
2009. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen,Te én vagy!!!
2009. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik barátodat szereted vagy becsülöd meg azért mert szép a szeme? Melyiket tiszteled a nagy melléért? ... gondolom egyiket sem. Szerintem téged is inkább szeretnek azért mert jófej vagy, humoros vagy mert kedves. Tehát nem az számít nekik hogyan nézel ki, Ez legyen elötted hátha segít valamit.
2009. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!