Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék elindítani a saját...

Szeretnék elindítani a saját youtube cstornámat! Ti mit gondoltok, nem vagyok még túl fiatal?

Figyelt kérdés

Mindigis ez volt az álmom, de nem az a kérdésem, hogy milyen videokat csináljak rajta, mert az mindenkinek egyedi. Hanem arra akartam célozni, hogy szerintetek vágjak bele? Vagy még ez túl korainak számít. Tudok videót vágni meg ilyesmi, csak nem tudom, hogy a videóim témája érdekelné-e az embereket, vagy esetleg néznének-e a koromtól függően?

Ti mit gondoltok és mi a tanácsotok?

13/L



#videó #YouTube #lehetőség #a ti gondolataitok
2015. szept. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kezdjük azzal, hogy milyen csatornát akarsz nyitni?


Egyébként 16 alatt nem érdemes belekezdeni.


Ha jó, ha gyenge a videód, a komment szekciód tele lesz azzal, hogy fiatal vagy (persze mindezt vulgárisan kifejezve), valamint ha te magad is bennel eszel a videóban, akkor a hangod és a kinézeted nagyon ronthatja az egész élvezhetőségét...


Én azt mondom, hogy gyakorolj sokat, kisebb videókat tegyél fel, de komolyabban inkább 3 év múlva kezdj neki!


sok sikert!

2015. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2015. szept. 29. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Sminket semmiképp, nagy mocskolódás lenne.

Szerintem 14 éves kortól érdemes benne lenni a videóban, én úgy vezetek, hogy csak a hangom van benne, azt még nem kaptam meg, hogy fiatal vagyok, csak hogy fiú :D

2017. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!