Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyak kellenek az...

Szoboszlai Sári kérdése:

Milyen tantárgyak kellenek az óvónő, szakács és fényképész szakmához?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Óvónőhöz szerintem úgymond semmi nem kell , csak bírni kell a gyerekeket , meg tudni kell rájuk figyelni , vigyázni stb... Fényképészhez szerintem kell művészet tantárgy (szinte biztos) meg magához a fényképezőgép használatát kell kitanulni :D (A szakácsot meg nem tudom)
2015. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:3 :)
2015. szept. 29. 14:58
 3/4 anonim válasza:
én azt tudom, hogy a szakácshoz nem kell külön tanulni előre, mert a suliban úgy is megtanítják, de a tárgyakat leírom, hogy mik vannak: gazdaságtan, élelmiszertan, szakács alapismeretek, egy nyelv (angol v. német) ö... azt hiszem ennyi
2015. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Óvónőképzőn tanulnak fejlődéslélektant, általános pszichológiát,szociálpszichológiát, differenciálás pszichológiáját és pedagógiáját, általános pedagógiát, játékpedagógiát. Nyelvfejlődésről, gyermekirodalomról is tanulnak természetesen. Vannak olyan tárgyak, hogy: ének-zene tanítás-/anyanyelv tanítás-/ matematikai nevelés-/környezeti nevelés-/ művészeti nevelés-módszertana, didaktika, illetve ezeken belül egy csomó minden.


Elengedhetetlen a türelem és a gyerekszeretet, de igencsak kevés ahhoz, hogy jó óvónéni legyen valakiből. :)

2015. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!