Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám lenne...

Reni_21 kérdése:

Nekem olyan problémám lenne vagy is kérdésem hogy a viberen beszélgettem valakivel. Majd délután a neve alatt nem jelzett ki semmit hogy elérhető de még azt sem hogy utoljára mikor volt elérhető?

Figyelt kérdés
A telefonkönyvben ott a neve száma és a lila kagyló. Majd írtam neki átment de semmit nem jelzett ki hogy megkapta azt sem semmit. Ilyenkor letiltott vagy törölt vagy mi a probléma? Köszi a segítséget előre is

2015. szept. 29. 15:30
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Ez mondjuk többféle okból kifolyólag lehet. Nekem is szokott ilyen lenni, mondjuk olyankor rákattintok egy másik névjegyre, majd vissza, vagy ha nem, a WiFit ellenőrzöm, mert olyankor is lehet. Vagy ha nem, akkor kikapcsolom a telót és vissza, vagy csak vársz. :)
2015. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is csináltam de semmi akk valoszinű h letiltott?
2015. szept. 29. 16:01
 3/27 anonim válasza:
Nem hiszem, letiltani Viberen nem lehet, max. véletlenül kitörölt, de szerintem nem állt szándékában ;) De csak őt nem jelzi ki?
2015. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
igen csak őt nem, mindenki mást igen és ha nem tiltott le akkor az is lehet h ideiglenesen felfüggesztette a viber fiókját? de ha irok neki akkor nem irja ki h ez a felhasználo nem rendelkezik viberrel
2015. szept. 29. 18:21
 5/27 A kérdező kommentje:
ugy értem a számomat blokolhatta?
2015. szept. 29. 18:22
 6/27 anonim válasza:
Szerintem csak lehet, hogy törölt a névjegyzéből, és nem írta neked ki. Én így mondjuk még nem jártam, de ha a Vibert törölte volna, azt kiírja
2015. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. szept. 29. 19:01
 8/27 A kérdező kommentje:
csak furcsa hogy a száma az ott van meg a lila telefon jel
2015. szept. 29. 19:02
 9/27 anonim válasza:
Próbáltad már hívni a lila kagylóval? Ha hívja, akkor csak rendben van minden, ha nem, akkor pedig van egy praktikusabb megoldás: Kérdezt meg holnap tőle, mit csinált ;)
2015. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy nem tárgyalok vele csak kiváncsi voltam h mi az
2015. szept. 30. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!