Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kidobott a Facebook, mert nem...

Koktelshow kérdése:

Kidobott a Facebook, mert nem a rendes nevemet használtam! Nem tudok belépni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni hogy megváltoztassam a nevem,azt ajánlja fel,hogy átalakithatom Facebook oldallá,amit nem szeretnék!

Mit csináljak hogy a régi megmaradjon?



2015. szept. 30. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Semmit. Ez az egy választásod marad hogy oldallá alakítsd és akkor az eddigi ismerőseid kedvelőid lesznek.
2015. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
40%
Amit még tudsz tenni, hogy a felhasználási feltételeknek megfelelően – amit ugye bepipáltál, hogy elfogadtad – a saját, tényleges neveden regisztrálsz a Facebookra, ahogy azt kell.
2015. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig évekig így használtam,hogy nem a saját nevem volt kiírva,és most csak úgy kidob,és vissza sem enged hogy megvaltoztassam?

Oda van több évnyi munkám?

Nem értem!

2015. okt. 1. 01:33
 4/4 2xSü ***** válasza:
0%

> Pedig évekig így használtam,hogy nem a saját nevem volt kiírva,


Akkor örülj, hogy eddig nem töröltek. A Facebookon a valódi nevedet és a valós adataidat kell – értsd kötelező – megadni. Ez mondjuk úgy feltétele annak, hogy használd a Facebook oldalát, mint szolgáltatást. A regisztrációnál te elfogadtad ezt, kvázi szerződést kötöttél a Facebookkal, és megszegted a szerződés feltételeit. Most a Facebook él a jogával, hogy akkor szankcionálja a te szerződésszegésedet. Rengeteg kamu felhasználó van, ami nem jó sem a Facebooknak, sem úgy a normális felhasználóknak. A Facebook időről-időre finomít a szűrőin, amin ezek a valótlan felhasználók fennakadhatnak.


> Oda van több évnyi munkám?


Munkád?!? Nem munka az. Amúgy, ha oldallá alakítod a régi fiókodat, akkor a képeket, bejegyzéseket vissza tudod nyerni. Az ismerősöket újra felvenni lehet, hogy némileg hosszadalmasabb, de összességében néhány nap, napi pár óra alatt végig lehet menni rajtuk. De tartsd be a szabályokat, pl. azokat jelöld ismerősnek, akik valóban az ismerőseid, különben újabb problémákba fogsz ütközni.

2015. okt. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!