Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fallout 3-al kapcsolatban...

Fallout 3-al kapcsolatban lenne kérdésem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne, hogy játszottam a Fallout 3 egyik DLC-ével, méghozzá anchorage-el. Vagyis annyi a lényeg, hogy nekem van egy kutyám és Fawkes. Amikor lementem a lenti bázisra a liftel a két segítőm kint maradt. A játék ki is írta, hogy dogmeat vissza ment a 101-es menedékhez, de Fawkes-hez semmit sem fűzött. Amikor megcsináltam az egész küldit és kijöttem Fawkest továbbra sem találtam sehol. Teljesen eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. Már kerestem ott a környéken is, voltam a Történelmi múzeumban is hátha ott van de sehol. Esetleg valaki tipp vagy valami, hogy hol tartózkodhat, vagy hogy hogyan találhatnék rá?? Bármi nemű segítséget előre is köszönök!!!

2015. szept. 30. 13:30
 1/3 anonim válasza:
nagyon úgy fest ,h bug miatt elveszett .az kérdéses h végleg vagy sem. valszeg majd valami ellenőrzőpontotn vagy ha valahova teleportálsz odadobja melléd.
2015. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az király, akkor nincs sok esélyem mi?
2015. okt. 11. 16:33
 3/3 anonim válasza:
nemtudom ! nekem pl risen 3ban szokott iyle lenni h akövetőim 1x csak eltűnnek mert elakadnak valahol. ott segíteni szokott ha opl elteleportálok valahova ! vayg átmegyek másik szigetrészre. viszont fallout ba uyge iylen lehetőségek nem nagyon vannak. SOHA nem segített haelkezdtem keresztül kasul kerestetni. vagy lezspónolja újra vagy nem sanszos de talán.
2015. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!