Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Börtönőr pálya érdekel, de 10...

Howlett86 kérdése:

Börtönőr pálya érdekel, de 10 éve kamaszkoromban elkövettem garázdaság+ittas vezetés bcs-ket. Ez már lehet kizáró ok? Azóta vagyonőrként dolgoztam 6 évet, illetve rendőrtisztin rendészeti diplomát szereztem. Ezek javítanak az esélyeimen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 19:14
 1/1 anonim válasza:

Hogy előny-e, nem tudom, de szakmunkás bizonyítvánnyal is felvesznek. Be kell adnod a jelentkezésedet a helyi bv-hez, akik majd értesítenek, hogy van-e felvétel. Amennyiben van, részt kell venni egy fizikai állapotfelmérésen, egészségügyi állapotfelmérésen, és egy pszichológiai vizsgálaton is. Valamint még a börtönparancsnok is be fog hívni egy személyes beszélgetésre.

Mindezek után el fogsz végezni egy hat hónapos iskolát, amelynek időpontjáról értesítenek. Ez minden esetben Budapesten van. Ekkor már kapod az alapbért. Sikeres vizsga után kezdesz el dolgozni, de a plusz juttatásokat (cafetéria, béremelés, stb.) 1 év szolgálat után fogod csak kapni.

2015. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!