Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újra szeretném kezdeni az...

Újra szeretném kezdeni az angol, mert régen nem igazán ment. Szerintetek melyik könyvből tudnék jobban tanulni az English Grammar in Use-ból, vagy Csordás Norbert Angol nyelvkönyvéből?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudnál a legjobban fejlődni, ha angolul néznél filmeket angol felirattal, illetve angolul olvasnál akármilyen random könyvet, pl útvesztő.. Még ha a felét nem is érted, így fejlődik a legjobban az angoltudásod, mert a foltokra előbb utóbb rájössz, meg magától kilogikázod ha 100adjára olvasod azt a bizonyos szót vagy szófordulatot.. A nyelvtan meg egyszerűen beivódik, mivel amit már 1000x láttál/olvastál, már ösztönösen nem fogod tudni elrontani.:D 1-2-3-4-5-6 hónap alatt meg lehet így tanulni, függően a szinttől ahol állsz, illetve az aktivitástól amennyire csinálnád ezt..:D Illetve a kiejtésed is egész jó lenne a filmektől..
2015. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a filmnézéses vagy olvasásos angol tanulás lassabb, mint nyelvtankönyből, viszont jobban az eszedbe ivődik az adott szó/kifejezés.. meg úgy tanulsz, hogy közben észre sem veszed.. DE! Én kezdőnek, vagy újrakezdőnek vagy csak kicsit haladónak mindenféleképpen az angol(nyelvtan)könyvet ajánlanám. Az említettek közül sajnos egyiket sem ismerem, de szerintem majdnem mindegy, melyiket választod, csak aztán használd is, és forgasd a kezeid között! :)
2015. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom a filmnézéseket. Köszi a válaszokat.
2015. okt. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!