Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valamit tudni a Rokka...

Lehet valamit tudni a Rokka no yuusha 2. évadjáról?

Figyelt kérdés
Gondolom senkinek sem kérdés hogy lesz 2. évad hiszen a sorozatot nem fejezték be rendesen vagyis a lényegre még nem tértek rá. Ezért kérdezem hogy mikorra várható.

2015. okt. 5. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg eleg keson, de az sem biztos h les masodik evada. En pont ma fejeztem be a 2.évadot, es hatallmasat csalodtam a vegeben. De meg semmit sem kozoltek le azzal kapcsolatban h lesz mamsodik evad. Mivel most fejeztem be, meg nagyon bennem van az anime, igy kijelenthetem h UTALOM AZT A NASHETANIAT vagy ki a loturoT. Mar az elejen se kedveltem, de ez csak egy hulye kis ##### es meg azzal nem is lenne baj h o a arulo, de a szemelyiseget mar utalom. Fremyt meg egyszeruen imadom
2015. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, vagyis a vegeben nem csalodtam, csak fajt h veget er. Es a ver szentjet sem kedvelem. Azt a tehenet vagy kit XD jah amugy en vagyok az elozo
2015. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira biztos, hogy lesz 2. évad, attól függ, hogy a japánoknak mennyire tetszett.
2015. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem h a japanokak annyira kulonleges legyen, vegulis ez egy egyszeru shounen fantasy, de volt egy erdekes tortenete. De nem hiszem h a japanok annyira elonyben reszesitenek
2015. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én azért örülnék neki ha lenne folytatása. Annyira nem tudok mit kezdeni magammal,hogy állandóan anime nézésre kényszerülök , de egymás után fejeződnek be és kezdhetek bele egy újba és a régi jó, akkoriban még kedvelt animet meg elfelejtem....
2015. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 renji7575 válasza:

Szerintem nagyon jó story volt.. ezek a váratlan fordulatok, a kézzel fogható feszültség a levegőben.. A tudomány és a szentek közreműködése.. És hogy egy női főszereplő kategóriát ilyen illúzióba temetni szerintem zseniális ötlet volt.. úgyértem első ránázésre az átlag néző megmondta volna hogy a nashetania lesz majd a világ legerősebbjének aldolet-nek párja.. De ezzel a jelentettel a végén nagyon szépen az orrunk alá dörgölték hogy nem minden az első ránézés..



Akinek meg az a baja hogy elfelejti a régi animéket annak ajánlom hogy készítsen magának listát ahova beleirhatja a még nem megnézetteket és egy jellel vagy bári felirattal a végére pedig jelezhetné hogy végzett vele.. én is így csinálom és gyakorlatilag semmi perc alatt visszakareshetem amit újra meg akarok nézni vagy soundtracke-t openinget vagy esetleg csak ajánlani akarom.. minden listában van.. Ennyi az egész

2016. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge volt az anime eladása, valószínűsíthető, hogy nem lesz folytatása.
2016. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ennek az animének nem a sztori miatt kell fojtatás (bár az is egész jó), hanem Freemy miatt😍😍
2019. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!