Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátása mellett...

Aktív korúak ellátása mellett kell-e közmunkát végezni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem vállalod el,azt jelenti nem működsz velük együtt,és akkor se segély,se közmunka,akkor ki húznak a rendszerből.
2015. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen. De van egy egyszerű trükk. Mond azt bent hogy van számodra, egy megfelelő állás. Ekkor és ekkor kell menned, úgy látszik hogy felfognak venni. Így tudod kicsit húzni, azt hogy ne keljen közmunkára menned és kapjad a segélyt. Utána ha megint be hívnak, mond azt hogy a szemetek mégsem vettek fel.:D Mellesleg addig is keress magadnak valami, normális állást. Közmunka nem jó inkább helyezkedj el máshova, vagy ahogy te érzed. Hisz azért kell közmunkás is más biztos, nem fog ki menni fel szedni a szemetet :D
2015. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. Vagyok én a munkaügyi által végeztem, el egy tanfolyamot. Bolti hentes és csontozó elég keresett szakma, szóval elég sok munkalehetőségem van most.:D De műtét miatt, jelenleg nem dolgozhatok:D
2015. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha nincs szakmád kezdj bele egybe. Jobb mint gyárba robotolni, meg közmunkát végezni. Tudod mennyit kapsz egy hónapra? 50ezret pff... abból éhen halsz:D
2015. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minden évben legalább 1 hónap munkaviszony kell vagy szociális munka, vagy oktatás a munkaügyin(utóbbiról keveesen tudják és nem is mondják, csak a szerződés kötésekor, hogy a sokat hiányzol( többb mint 10 %, vagy önhibádon kívül nem tudsz bemenni kifizettethetik az árát)
2015. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!