Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem választ adni a...

Tudnátok nekem választ adni a kérdésemre légyszíves? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Először is inkább kezdeném azzal , hogy néha egy kicsit mintha bizonytalan lennék saját magammal szembe is meg hát alapból egy kicsit határozatlan is vagyok és az , hogy az ember megkapja az önbizalmát és az , hogy határozott legyen saját magával szemben és bizonyos helyzetekben dolgokban azt nem azt jelenti , hogy részben bunkó is vagyok valakivel szemben. Lehet , hogy egy kicsit hülyén fogalmaztam de itt inkább érteném még ezt is , hogyha valaki pl.: kérdez tőlünk valamit akkor abban az esetben / helyzetben tudjunk egy határozott választ adni ez az egyik része a dolognak a másik fele meg az , hogyha az ember ki is állna magáért bizonyos szituációkban , hogy akkor is legyen benne némi határozottság és ki tudjon állni saját magáért vagyis meg védeni magát itt fogalmaznék kettő "részben - elágazásban " , hogy olyankor hogyha az ember egy kicsit határozott lenne a másik emberrel szemben , hogy a "k"-á életben hagyjál már békén vagy szállj le rólam , lehet , hogy olyankor az ember bunkó és mivel mások ezt is látják , hogy milyenek vagyunk akkor lehet , hogy részben ezért se állnak velünk szóba , hogy úristen milyen bun kó ez az ember és ezért nincsenek neki barátai vagy olyan hű de sok ember aki szóba is állna velünk és akkor lehet , hogy pont ezért próbáljon meg az normálisabban kiállni magáért és normálisan meg mondani neki , hogy hallod légyszíves mi lenne hogyha ..... és hogyha ezt látják , hogy így oldottam meg a problémámat egy kis önkontrollal akkor lehetséges , hogy nem lesz az , hogy a bunk ó ságom miatt nem állnak szóba velem . Szóval értitek itt a problémámat. Hogyha az embernek meg van az önbizalma és igen is határozott magában akkor az még nem azt jelenti , hogy bunk ó k is vagyunk mások szemében. Előre is köszönöm szépen a válaszokat és hogyha lehet azért válaszoljatok rá ..
2015. okt. 6. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!