Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért blokkolok le az utcán?...

Miért blokkolok le az utcán? (bővebben lent, sok választ légyszíves)

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves fiú vagyok. Elég sok küzdősportot csináltam, szerintem jól verekszem, mindemellett a fizikai erőm is jónak mondható mivel konditerembe is járok. Ha viszont az utcán belém kötnek, vagy valami balhé van, szó szerint besza.rok, és leblokkolok. Önbizalmam van, de ilyenkor ez eltűnik. Miért? Mit lehet ellene tenni?
2010. júl. 4. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok... szar egy dolog
2010. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mert olyankor abban reménykedsz, h balhé nélkül megúszod?
2010. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én ütnék, hogy kiálljak magamért, de hirtelen összeomlik a világ, és eluralkodik rajtam a félelem.
2010. júl. 4. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm..Nem tudom:D
2010. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva lettem összerakva. Én nem blokkolok le, mindenkinek beszólnék, aki dudál, füttyentget vagy véletlenül rálép a cipőmre. De türtőztetnem kell magam, mert én csak harapni meg csípni tudok.:)

De ha kiművelsz önvédelemből, én oktatlak agresszivitásból...:)

2010. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Félelem a neve. Csak egyszer kell legyőzni szerintem, utána nem lesznek ilyen problémáid.
2010. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!