Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnám helyettesíteni a...

Mivel tudnám helyettesíteni a pecsét "anyagát"?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk valahova nyomsz egy pecsétet, az valami tinta szerü izé ami ugye nyomot hagy. Az érdekelne hogy mivel tudnám ezt helyettesíteni úgy hogy olyan legyen mintha pecsételtem volna?
2010. márc. 15. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ne Hamisíts!:D
2010. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pecsét szkennelve, majd jó minőségű nyomtató! De ez már hamisítás!
2010. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi :D

Holnapra kell mindenképp..

2010. márc. 15. 16:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: Az a baj hogy nincs szkennerünk és amúgy is írás is van a pecsét alatt így nem tudnám rendesen beszkennelni-..
2010. márc. 15. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:

ha gépen van akkor megszerkezted és kinyomtatod színes nyomtatóval:D

én is akarok igazolást nyomtatni csak nincs nyomtatom és a környezetembe meg senkinek sincs színes nyomtatója:D

2010. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gépen van hanem papíron..
2010. márc. 15. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor most jól figyelj, évek óta megvan a technológia.;)


Először is, a pecsétet scanneld be, majd egy grafikai programmal készítsd elő úgy, hogy csak a pecsét látszódjon, körülötte pedig minden legyen fehér. Ha ez megvan, akkor tükrözd meg a képet - vízszintesen vagy függőlegesen az mindegy - és szúrd be word-be képként, és ott állítsd be a méretét milliméter pontosan. Ezután fogja egy lamináló fóliát, ez egy kicsit merevebb műanyag, papírok meleglaminálásához szokták használni (egyszerűen a kettéhajtott lapjai közé teszik a papírt, és úgy teszik a laminálógépbe). Nos, neked csak az egyik fele kell, szóval vágd ketté a tetejénél, plusz az egyik felét pontosan A4-es méretűre - mert ugye alapból egy kicsit nagyobb. Ha megvan, akkor tedd be egy !tintasugaras! nyomtatóba, és a fényes felére nyomtasd rá a word-be behívott pecsétet. Ezután egyszerűen csak fejjel lefelé ráteszed oda ahová szeretnéd, és ujjal erősen rásatírozod de vigyázva, hogy közben ne csússzon el.

És ha valaki kérdezi, hogy tettél a lépcsőház falára miniszterelnöki pecsétet akkor mondd, hogy a gyakorikerdesek.hu-n olvastad.:)

2010. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez mind szép és jó, csak hogy nekem nagyrésze a kellékeknek nem áll rendelkezésemre, és holnapra kéne a pecsét. De ettöl függetlenül lejegyzem a technikát :)
2010. márc. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!