Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horgolassal kapcsolatban...

Horgolassal kapcsolatban lenne egy kerdesem: ha az elejerol fejtenek vissza nehany sort, akkor tonkremenne az egesz eddigi munkam?

Figyelt kérdés
Mar nagyon sok elkeszult egy salbol, amikor eszrevettem, hogy par szemmel kevesebbet szedtem fel az elso nehany sorban tobbszor is. A vege felol nem akarodzik visszafeteni. Ha az elejerol bontok ki par sort, akkor az egesz lefejtodik, vagy szepen "elvarrva"?

2015. okt. 7. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég régi a kérdés... Meg lehet oldani, de a megmaradó pálcákat le kell ölteni. Én tűvel és fonallal végigmennék rajta.
2016. jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég régi a kérdés... Meg lehet oldani, de a megmaradó pálcákat le kell ölteni. Én tűvel és fonallal végigmennék rajta. Bugyit szoktam csinálni, ha picit nagyobb lesz, ki tudok venni belőle, és összeöltöm. De ne hagyd szabadon a pálcák "kapaszkodó" részét! :)
2016. jan. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem állítom, hogy értem, (mi az hogy pálcák?) de azt hiszem, hogy felfogtam. Azokat a kis hurkokat kéne eldolgozni, amik szabadon maradnak, ugye?

Egy sál volt amúgy a kisfiamnak, első művem... és valahol az elején több szemet is elcsaltam a vastagságból, és amikor fwltűnt, már annyi sok elkészült, hogy nem szívesen fejtettem volna vissza. De végül belevettem a dijánba, hogy szélesebb az eleje. (a sapka és a folyamatban lévő kesztyű már jobbak lettek :D )

2016. febr. 25. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!