Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elhelyezkedni...

Hogyan tudnék elhelyezkedni mint fotós?

Figyelt kérdés

Sajnos meg csak középiskolás vagyok és 17 éves. Jártam régen tanfolyamra is és sokan azt mondják tehetséges vagyok. Jelentkeztem már több amatőr pályázatra is csak az a baj hogy mindig ilyen full profik küldenek be képet. Hogyan tudnék ezzel valami munkát szerezni?


Itt van a portfólióm akit érdekel:


[link]



2015. okt. 7. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyönyörű képek *_*
2015. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy a pályázatokra "full profik" küldenek be képeket, hanem hogy te még nem tartasz ott, hogy legyen mivel nyerned egy pályázaton. a képeid nem rosszak, de még sokat kell fejlődnöd, hogy elhelyezkedhess fotósként. olvass fotós könyveket és keress egy alkalmazott fotográfia tanfolyamot, ahol nem csak hobbi szinten tanítanak fényképezni, hanem arra is felkészítenek, hogy mit kell tudnod, hogy meg tudj élni belőle.


egyébként fotózásból egyre nehezebb megélni, mert egy csomó hozzád hasonló fiatal szeretne ebből élni, miközben egyre többen meg tudják maguknak is csinálni a képeket, mindenkinek van ismerőse is, aki fényképez, úgyhogy fizetni egyre kevésbé akarnak a fotókért. nagyon jól kell tudnod fényképezni és azon kívül nagyon értened kell még egy csomó minden máshoz is, hogy meg tudj élni a fotózásból.

elhelyezkedni meg pláne nehéz fotósként, mert állások egyre kevésbé vannak, a legtöbb fotós egyéni vállalkozó, aki magának egyesével hajtja fel magának a munkát. nincs munkaidő, nem hozzák a munkát, hanem magának keresi és annyi bevétele van, amit sikerül összehozni...


ha rám hallgatsz, akkor inkább ne a fotózásra alapozd a jövődet, hanem valami másból akarj megélni, de ha mégis a fotózást választod, akkor tanulj minél többet - és akkor se csak fotózást, hanem minél több mást is.

2015. okt. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan előttem írják, ezek nem extra képek. Ebből nem fogsz tudni megélni.
2015. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!