Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya, ha egy...

Szerintetek csúnya, ha egy kövér lány miniszoknyába jár?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre előnytelen.
2015. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Inkabb rohejes.


De nyugodtan mondhatjuk hogy vizualis kornyezetszennyezes, tamadas a jo izles ellen.

2015. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy nagyon kövér lány csúnya szoknyában, és nadrágban is.
2015. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miss Röfi is sokaknak tetszik...

csak vigyázz, nehogy a szája szélét nyalogassa, ha rád néz.

2015. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Tény, hogy nem mindenkinek előnyös a telt lányok között, de vannak akiknek szerintem még így is jól áll (sőt). Ha te jól érzed magad bennük, akkor hajrá! ;)
2015. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csúnya. Ettől függetlenül felveheted, ha abban érzed jól magad. Senkit nem fog érdekelni.
2015. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csúnyának találom, de azt is vallom, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni, mit visel. Lehet, hogy ha meglátnák egy kövér nőt miniszoknyában futólag elképedve végignéznék rajta, de ez nálam reflex, nem bunkóságnak szánom, csak olyan furcsa látvány, hogy ösztönösen odakapnám a fejem. Az is lehet, hogy ő meg a vékony, hosszú lábaimat nézné, hogy mikor csuklok össze velük :)
2015. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve ha olyan elképesztően sonkás a combja, hogy azt már szerencsével se lehet esztétikusnak nevezni. Én imádom a molettebb lányokat, szerintem minden nő megérdemli, hogy szexi ruhákban járjon, bár van ami tényleg túlzás :p
2015. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!