Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csúnya, kövér lány számára...

Csúnya, kövér lány számára akadna itt egy külsőre nem adó, igénytelen pasi?

Figyelt kérdés
Annyira meg vagyok keseredve. Magányos vagyok. Mindenkinek csak a szép lányok kellenek. Hiába vannak szép, értékes tulajdonságaim, észre sem vesznek hogy létezem. Engem meg csak emészt a magány. Kire kéne rá akazkodni? Valaki adjon tanácsot, nem birom tovább.

2015. febr. 10. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia, figyelj, én is így voltam nagyon sokáig.

NE ADD FEL!! Elsőként fogyj le egészséges mértékig, mert az nem a kinézet, hanem a te felbecsülhetetlen egészséged miatt kell! Utána már a külső elhanyagolható, mert ha lefogysz megnől az önbizalmad (tapasztalat) és lesz kisugárzásod. Én sem vagyok szép, nem rég el is voltam hízva, de ha már rendelkezel egy normális testsúllyal az emberek néznek valamibe... tudom hogy ez már elcsépelt mondat 'fogyj le, fogyj le', de ebben a testben fogunk megöregedni vazze, én fejleszteni fogom nem más miatt, hanem MAGAMÉRT. Nem nehéz ez, hal+csirke zöldségekkel, gyümiturmix stb. Senki sem mondta, hogy a fogyós kaja csak szar ízű lehet. Én úgy fogtam fel mint egy mókát, kísérletezhettem az ételekkel, így született meg a rozmaringos csirkemell+macisajtos brokkoli köretnek... isteni finom, és nagyon egyszerű! Ezek mellé ugye a mozgás, eleinte nehéz lesz, de kis idő múlva már élvezettel fogod csinálni, még akkor is, ha most nem hiszed! Ha a fogyás megvan, akkor válassz stílusos ruhákat, nem kell itt divattervező stílusra gondolni, egy csinos feszesebb cicanaci, ehhez ha kényelmesebbnek érzed egy kicsit bővebb, de szebb darab felső, a nyakláncot szerintem ne hagyd ki, borzasztó sokat tud dobni rajta. A hajadat is megcsinálhatod szépen, ha belejössz nagyon könnyen és rutinosan megy kis idő alatt! Sminkelni... hát, nem szeretném ha átlag lennél, mint egy élő sminkesdoboz... szerintem ha nagyon kell alapozó, max. korrektor, de a bőröd semmi pénzért ne tedd tönkre! Fogod azt még bánni! Ráadásul a több millió megvakult kisállat akiken tesztelik a termékeket... nekik mindig rosszabb, mint neked.:( Tartsd meg az önbecsülésed, szerezz minél több motivációt, nézz filmeket, hallgass zenéket vagy akár szerezz egy motviáló példaképet akire felnézel, nekem ez segített rengeteget. :-) Ja, mozgás közbe egy kis motivációs beszéd, youtube-on fent van egy vidi '8 perces motiváció' címmel, ezzel sokkal de sokkal könnyebb volt minden.


"Nem azért születtél, hogy megadd magad! A szabadságod nem ajándék, ki kell érdemelned! Húzd meg magad, ha kínoznak!

Várd ki a megfelelő időt! Amikor az erőd magasra hág, engedd szabadon a fenevadad! Ereszd el a béklyóit, hogy vérét vehesse mindenkinek, aki ártott neked!"


Benina: Farkasok nemzetsége 2. - Megkínzott szabadság


**


Bármennyire megtört is, nincs, aki nála jobba átérezné a természet szépségeit.

A csillagos ég, a tenger, s mindama látvány, amit e csodálatos tájék kínál, úgy látszik,

képes még most is elragadni lelkét a földről.

Az ilyen embernek két lénye van: az egyik talán szenved, s erőt vesz rajta a kétségbeesés,

de még ha visszahúzódik is önmagába, olyan, mint az égi szellem, akinek fénykörébe sem fájdalom, sem ostobaság be nem merészkedik.


Mary Shelley: Frankenstein - A kapitány Victor Frankensteinről


***


Te nem gyáva vagy. Te ostoba vagy. Ostoba, amiért nem kaptál utána két kézzel. A lehetőség ajándék, és te nem használtad ki. Trixie értékes lány.

Olyan korokat élünk, ahol egyre ritkább az olyan lány, aki tiszteli saját magát, és nem halad a hódítani vágyó r*bancokkal.

A saját elvei szerint él, mert van olyan intelligens, hogy felfogja, nem kell birka módra követni a tömeget.

A Testőrödben méltó párodra találtál, és megijesztett téged a felismerés, hogy tiszteled őt."


Kellan Black - Benina: Bíborhajú 3 - A boszorka városa



A könyvekből is lehet motivációt, inspirációt kiszedni!

Rengeteget néztem a Gyógyíthatatlanok c. sorozatot, megéri belenézni, mert akkor tudatosul benned, hogy mekkora érték az, hogy egészséges vagy! Ők gyógyíthatalanok voltak, rákosak és szörnyűbbek, de kigyógyították SAJÁT MAGUKAT, PEDIG AZ ORVOSOK HETEKET JÓSOLTAK NEKIK, IDEJÜK IS ALIG VOLT!


HA NEKED IDŐD IS VAN, ÉS ENNYI A PANASZOD HOGY NEM TALÁL RÁD A SZERELEM, AKKOR KÉRDEM ÉN, MIÉRT NEM TESZEL ÉRTE? CSINÁLD!!

Sok sikert! TE vagy a legjobb!!

2015. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Buta vagy ha azt gondolod hogy,csak azért mert kövér vagy neked csak idénytelen pasi jár!Ne várd,ne görcsölj rá,kicsit tedd félre ezeket az érzelmeket és mással foglalkozz!Majd akkor kacsint rád a szerelem amikor nem várod,én is kövér vagyok/voltam amikor megismerkedtem a férjemmel,és soha nem gondoltam volna hogy,1 évre rá már házasodunk!...és képzeld a férjem nem igénytelen,sőt helyes!Sokan irigylik tőlem! :)Felafejjelveledvagyooook! :)
2015. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha te nem az a csúnya, kövér lány vagy, aki délután tojt reagálni a levelemre, akkor beszélgessünk :)
2015. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mar ott rosszul kezdted, hogy a "humor" csoportba soroltad magad. Mar ne is haragudj..


Nincs onbecsulesed, ne legyel ennyire szigoru onmagaddal szemben. Ha Teged zavar (irasodbol erezhetoen,igen!), akkor tegyel az ellen h kover maradj.

Es ne akarj mar ra akaszkodni senkire sem...! :o

Lehet h pont ezert >menekulnek< toled, mert tenyerbemaszo vagy; flortolj, ismerkedj magabiztosan, vedd lazabbra a dolgokat!

Es ne csinalj viccet a maganeletedbol!! Aradjon beloled a kisugarzas, kulonben csak a szurke lanyt fogjak "latni" benned!

2015. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt csak viccnek szántam. Érdekes, hogy minenki komolyan vette. Nem véletlenül irtam a humor kategóriába.
2015. febr. 11. 09:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt hittem, h viccnek veszitek, de jó tudni, hogy kedves, együttérző emberek vagytok.
2015. febr. 11. 09:40
 7/8 anonim válasza:

Na latod, milyen konnyen be lehet csapni az embereket...! ;)

Még jo eszrevettem hogy trükk volt! :P

#4.

2015. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát elég fura vicc ez!De örülök hogy,nálad nem ez a helyzet!
2015. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!