Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A következő a problémám: Bementem a NAV-ba (kórház utcai) jövedelem igazolást kérni (az ösztöndíjam megpályázása miatt), de nem tudtak adni mert nem készítettem adóbevallást. Filmipari statiszta munkát vállaltam, és azt hittem, hogy erről nem kell készíteni. Mivel az ügyintéző hölgy szerint erről is kell, ezért ott az ő "segítségével" elkészítettem. Egy hét múlva visszamentem, hogy elkérjem a jövedelem igazolásom. Egy másik ügyintézőhöz kerültem, aki azt mondta, hogy az adóbevallásom hibás, ezért megint nem tudnak kiadni jövedelemigazolást. Ekkor lejárt az ösztöndíj pályázás határideje. Pár nappal ezután kaptam egy levelet a NAV-tól, hogy hibás adóbevallást készítettem, ezért menjek be hozzájuk 8 napon belül, vagy elképzelhető, hogy megbírságolnak. Ösztöndíjam határideje már lejárt...de azt nem akarnám hogy megbírságoljanak ezért bementem (Dózsa György úti). Ott kiderült, hogy a Kórház utcai NAV-ban félre tájékoztattak, mert a filmipari statiszta munkát napi nettó 12e Ft jövedelem alatt nem kell bevallani. Emiatt viszont elbuktam az ösztöndíjam...Ilyenkor mit lehet tenni?

2015. okt. 10. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális helyen ilyenkor kártérités járna neked.

Nálunk ilyen nincs.

2015. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!