Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek énekes amerikában?

Hogyan legyek énekes amerikában?

Figyelt kérdés

Minden álmom az hogy énekes színész lehessek amerikában és a disney csatornán váljak híressé mint miley cyrus (hannah montana) vagy zac efron.Hogyan megy ez ők hogyan válltak ilyen híres emberekké amikor még csak tini gyerekek voltak?Én is ilyen szeretnék lenni megvan a tehetségem az énekléshez és a színészkedéshez is.Ha ez az álmom valósulna én lennék a legboldogabb ember a világon és a leghálásabb.Bármit megadnék hogy megvalósuljon,én csak a segítségeteket kérem abban,hogy mondjátok el,hogy megy ennek a menete hogy valaki híress sztárrá válik a disney-nék amerikában és 13/F vagyok.

Előre is köszönöm nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon szépen a válaszokat.



2015. okt. 11. 01:44
 1/2 anonim válasza:
Eloszor is tudd meg,hogy van e tehetseged hozza ha igen,szolj a szuleidnek,hogy irassanak be egy enek tanarhoz:)
2015. okt. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van hozzá de a szüleimnek nem merem elmondani de az énektanárom az iskolában már tudja és be iratott az énekkarba.
2015. okt. 11. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!