Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el ezt neki?...

Hogy mondjam el ezt neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Dolgozok egy kajáldában a bátyámal és én hátul dolgozom, és ő pedig elől a pultnál. De nem is ez a lényeg hanem az, hogy miért vagyok enyire béna? Egy hónapja dolgozom ott, amit hátul kell csinálni meg sütni az oké. Az teljesen megy. Meg el takarja a pult is azt a helyet. De ha előre megyek ahh.. El kap a félelem, nem ön magam vagyok. Mondja a főnök hogy adjam oda a krumplit meg mit tudom én.. De mintha nem én lennék. Miért van ez? Egyből megyek hátra hogy ne lásson senki. Mert félek, de cikinek tartom ha el mondanám neki hogy félek a munkától hisz már 22 leszek. Meg más munkától is félek, mindegy hogy milyen munka de félek.. Nem tudom miért. De próbálok higgadt maradni, nyugtatom magam.. De akkor sem megy. Miért van ez? Meg nem is dolgoztam soha.. Csak így ebben az évben kezdtem el úgy dolgozni. Szégyenlem magam ez miatt. Igazából sem vagyok az a sportos típus. Kövér nem vagyok, úgy mond ahoz "képest" jól is nézzem ki hogy nem sportolok semmit.
2015. okt. 11. 01:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszeruen lampalazad van. Felsz hogy ha vmit elrontasz masok szeme lattara akkor kinevetnek, megvetnek.

En is ugyanigy vagyok ezzel. 2 ev munka utan mar elegge megszoktam es eleg siman megy.

2015. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!