Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném begipszeltetn...

Nagyon szeretném begipszeltetni a karom. Hogyan tudnám elérni, vagy hol keressek olyat, aki megcsinálná nekem?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a gipszviseléssel és a végtagtöréssel járó kellemetlenségekkel, de megpukkadok az irigységtől ha egy srácon gipszet látok és én is iszonyúan szeretnék egyet magamnak.

2015. okt. 11. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha aláírsz egy papírt, hogy ez a te kifejezett kérésed, akkor én szívesen eltöröm a karodat.
2015. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Üss rá egy kalapáccsal a csuklódra ERŐSEN!

...Congraulations!

2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
elírtam.. congraTulations!
2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az egyetlen esélyem, ha sikerül tényleges törést szereznem?
2015. okt. 11. 23:18
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem magánorvos megteszi neked, ha fizetsz érte.

Nézz utána, miből áll a gipsz, hogyan lehet előállítani, és ha megoldható, kérj meg egy ismerőst, hogy csináljátok meg.

2015. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
[link] - itt kapsz üvegszálas kötést, bár én biztos nem rakatnám fel olyannal, aki nem ért hozzá, mert ezt is el lehet szúrni, vérkeringési zavarokat, bőrsérülést okozhat a rosszul feltett kötés, utóbbi egyenes út a fertőzésekhez. Gipszfűrész nélkül a levétele is jó móka.
2015. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
54%

Nem kell eltörni, miért kéne? venni kell gipszpólyát. Hartmann-Rico mintaboltból és a videó megosztókon megtanulni hogyan is kell csinálni.

Lehet próbálkozni egyedül vagy segítséggel. (utóbbi könnyebb) Rengeteg videó van a témában. Kézre, lábra.

Sok sikert.

2015. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6-7 nagyon köszönöm! Sikerült is szereznem, már csak fel kéne tenni :)
2015. okt. 12. 22:14
 9/16 anonim válasza:
43%

Vigyázz !! A a műanyag gipsz megszáradás után csak spéci vágóeszközzel távolítható el !! Rezegve vágóval.

Első gipsznek semmiképpen nem ajánlanám.

Szerintem készíts egy rövid sínt és azt gézzel teker át.

Aztán lépésről lépésre jöhetnek a nagyobb gipszek.Rövid kar, körkörös rövid kar, hosszú kar, rövid láb, körkörös láb, járó stb,stb.

2015. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Gipszelő srác ambulancián egy kis duma után tuti felteszi neked is...
2015. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!