Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkás alkatú vagyok. 32es...

Szálkás alkatú vagyok. 32es karom, és kockahasam van. Ha neki állnék edzeni, és szednék az edzéssel fehérjeport, akkor kg-onként, mit tudnék vele elérni? Mikortól látszódna a fejlődés stb?

Figyelt kérdés

Kérem ne oltsatok, és ne szóljatok le.

Kezdő vagyok még ebben a témában.



2015. okt. 11. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kg-onkén mit érnél el? Ezt hogy érted?

Hogy pl. megeszel 1 kg fehérjeport, akkor utána mi lesz?


Mert ha erre vagy kíváncsi, akkor inkább művelődj, a ggogle-ba írj be 3 szót:

- alapismeretek

- sárga kapszula

2015. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha a fehérjére írod akkor változó, mert minden tápkieg. cégnél más a kiszerelés és a fehérje tartalom. A fejlődésnél meg akár havi 1-1,2 cm-t is tudsz fejlődni ha jól edzel
2015. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Genetikán, edzés minőségen, regenerációs készségen, étkezésen mind múlik a dolog, nem lehet erre a kérdésre egyértelműen válaszolni.

Mindenesetre ha "nekiállsz" edzeni, akkor akár 1 hónap alatt is tónusosabbak lehetnek az izmaid. Maga az izomtömegnövelés persze tovább tart.

2015. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!