Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és az lenne a...

13 éves vagyok és az lenne a kérdés hogy kb hány hónapba telne elérni hogy izmos legyen a karom és a vállam? Most jelenleg 4 kilót tudok kinyomni jobb bal kézzel napi kb 150-szer szóval mennyi idő lenne? (úgy hogy most eggyáltalán nem vagyok izmos).

Figyelt kérdés
ja és ha valaki ismer vagy csak látott olyan videót ahol könnyű és hatékony gyakorlatok vannak akkor azt kérem limkelje ki nekem(ha teljesen felpakolom a sújzót akkor van 10 kiló)

2012. aug. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

13 évesen még saját testsúlyos edzés kellene, ráérsz pár év múlva súlyzózni, de akkor sem így kell, hogy írtad, hanem akkora súllyal amivel éppen megy a 8-12 ismétlés szabályosan.

Tehát nem pici súlyt kell 150-szer nyomkodni, mert abból nem lesz izom. És kellene tömegnövelő étrend majd.

Ezt meg olvasd el: [link]

alul van tovább gomb.:)

2012. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés..:)


Amúgy milyen gyakorlatot végzel 150szer?

2012. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz, húzódzkodás(alsó és felső fogással is), tolódzkodás, felülés, guggolás, lábemelés, stb saját testsúlyos gyakorlatok, a súlyzós edzésre meg Montez válaszolt
2012. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
intenzív heti 3-4 edzéssel 4-5 hónap
2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!