Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Engem...

Mit gondoltok erről? Engem kicsit zavar?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok régóta a barátommal,nagyon szeretem és helyesnek tartom, viszont a barátnőm néha tesz olyan megjegyzéseket ( nem direkt csak mintha elszólná magát) amiből az jön le, hogy nem tartja helyesnek a barátom. Tudom,hogy nem kéne mások véleményével foglalkoznom, de akkor is zavar. Természetesen semmiben nem változtatja meg ez azt hogy én emiatt nem tartanám helyesnek csak mégis,hogy miért gondolhatja ezt mikor egyébként szerintem más is átlagon felülinek gondolja. Jól öltözik,és ad magára. A barátnőm egyébként nem számít rossz csajnak, de az ő baratja viszont egyáltalán nem helyes sőt nem kevés felesleg van rajta,nem ad úgy magára stb. Mit tegyek hogy ne zavarjon? Egyébként nem csak ez az egy problémám van az életemben mielőtt a valaki azt hinné, csak számomra ez is fontos,érdekel mit gondolnak az emberek rólam/páromról ez ellen nem tudok mit Tenni! Kinek mi a véleménye?
2015. okt. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny rád..azt akarja hogy dobd a pasit ,hogy aztán lecsaphasson rá..
2015. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez azért nem gondolnám mert véletlenül szólja el magát,nem túl eszes lány,hogy így "megtervezzen valamit " :D
2015. okt. 11. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőd esete a pasid. Így neki nem igazán jön be. Ahogy neked sem az ő barátja. Mit kell ezzel foglalkozni? Milyen világ volna, ha mindenki ugyanazt kedvelné mindenben?
2015. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!