Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zenével kapcsolatos állások?

Zenével kapcsolatos állások?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék a zenével foglalkozni, 3 hangszeren játszok gitár,dob és zongorán. Milyen állásokat szakmát tudtok nekem ajánlani ami a zenével kapcsolatos?( Pl: studiózás ) 18 éves rocker csaj vagyok kezdenem kéne magammal valamit ..

2015. okt. 11. 21:52
 1/3 veterán vas ***** válasza:
34%
A szomszéd utcában van a zeneiskola. Most éppen takarító nőt keresnek....... :)
2015. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Én a terpesz állást ajánlom gitárral a kézben.
2015. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

stúdiózás alatt mit értesz? Te dolgoznál egy stúdióban? Akkor menny el hangmérnöknek vagy vmi hasonlónak ahol megtanítják, esetleg kezdj el vele foglalkozni magad, aztán majd pár év múlva lehet eljutsz egy szintre, de még ekkor sem biztos egy el tudod tartani magad belőle..

De itt valójában nem is kell tudnod semilyen hangszeren játszanod... szóval nem igazán tudom hogy létezik e olyan szakma ami a zenéléssel foglalkozik... jó mondhatod valakire hogy zenész, de az tág fogalom, hiszen bárkiből lehet zenész aki megtanul zenélni, az meg már egy másik kérdés hogy elsz e olyan jó hogy eltartsa magát..


Ahogy én látom a legtöbb sikeres zenész vagy már fiatalon nagyon jól játszott így már fiatalon sikeres lett, vagy pedig először csak hobbi volt a zenélés, vagy kockáztatott azzal hogy nem tanult semmit csak a zenélléssel foglalkozott, de aztán mégis sikeres lett...


esetleg tanár még lehet belőled

2015. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!