Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Nagyon kiakadtam.

Ez most komoly? Nagyon kiakadtam.

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy ilyen csak a filmekben van... De nem. Ez sajna igaz, és nem tudom kezelni a helyzetet.


Tizennyolc éves gimnazista vagyok, és lány. Az egyik tanárnőm szülés előtt áll, és a helyettesítésére most hónap elején vettek fel egy fiatal, pályakezdő tanárt. Majdnem hülyét kaptam, amikor megláttam... A bátyám egyik legjobb barátja az, akit sokkal közelebbről ismerek, mint ahogyan az normális. Próbálom kerülni, szerencsére csak heti két órában boldogít, de akkor is fura. A többiek nem tudják (vagyis, csak nem tűnik fel nekik, hogy ismim fészen), hogy régebb óta ismerem, mert kolis vagyok, és Andris sem abból a faluból való, mint én. Régebben kavartunk. Ettől csak bizarrabb az egész. Mit csináljak? Legyek közömbös? Hogyan, ha a gyomrom mindig bukfencezik, ha látom?

Van barátom, akit imádok.



2015. okt. 12. 15:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Legyél közömbös, ő neked jelen helyzetben "munkatárs", kezeld is úgy.
2015. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha imádod a barátodat, akkor miért bukfencezik a gyomrod ettől a másiktól?


Egyébként nem valószínű, hogy ő még nőként gondol rád, szerintem viselkedj közömbösen.

2015. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért bukfencezik, mert ő volt az első... Nem volt nagy szerelem, vagyis részéről tuti nem. Csak pár hónap volt az egész, akkor tizenhat voltam.
2015. okt. 12. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép volt, elmúlt, van barátod, akidt imádsz, mi a gond? Viselkedj vele természetesen, mintha mi sem történt volna, a többieknek pedig nem kell tudni erről semmit, tartsd meg a titkodat.
2015. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is akartam kikürtölni, így is elég ciki...
2015. okt. 13. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki viszont az állásába kerülhet, úgyhogy maradj közömbös, ne csinálj semmit és pont.
2015. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!